LISTY KANDYDATÓW SLD DO EUROPARLAMENTU – 2014

Oto aktualne, zatwierdzone przez Radę Krajową w dniu 02.02.2014, listy kandydatów SLD do Europarlamentu:

OKRĘG NR 1 – POMORSKIE:
1. Longin Pastusiak
2. Małgorzata Ostrowska
3. Jolanta Banach
4. Piotr Gontarek
5. Janusz Stąsiek
6. Krystyna Strzała
7. Remigiusz Łoś
8. Beata Maciejewska
9. Ilona Kwiatkowska- Falkowska
10. Ewa Serock

OKRĘG NR 2 – KUJAWSKO-POMORSKIE:
1. Janusz Zemke
2. Elżbieta Krzyżanowska
3. Urszula Polak
4. Krzysztof Grządziel
5. Urszula Iwicka
6. Łukasz Kowarowski
7. Danuta Brzoskowska
8. Jan Wadoń
9. Beata Gaik-Mazurek
10. Maciej Makowski

OKRĘG NR 3 – PODLASKO-WARMIŃSKO-MAZURSKIE:
1. Tadeusz Iwiński
2. Małgorzata Anna Bil-Jaruzelska
3. Eugeniusz Czykwin
4. Władysław Mańkut
5. Ilona Kieres-Salamoński
6. Izabela Piasecka
7. Anna Jesień
8. Robert Łada
9. Bożena Topczyłko
10. Bożena Bagan

OKRĘG NR 4 – MAZOWIECKIE – WARSZAWA:
1. Wojciech Olejniczak
2. Katarzyna Piekarska
3. Marek Balicki
4. Alicja Tysiąc
5. Krystan Legierski
6. Anna Skrzypek
7. Elżbieta Wiśniewska
8. Marek Papuga
9. Grzegorz Gruchalski
10. Piotr Gadzinowski

OKRĘG NR 5 – MAZOWIECKIE:
1. Anna Kalata
2. Adam Koseski
3. Stanisława Prządka
4. Leszek Rejmer
5. Teresa Malinowska
6. Ilona Iwaniak
7. Janusz Andrychowski
8. Emilia Tuderek
9. Błażej Makarewicz
10. Zbigniew Stąsiek

OKRĘG NR 6 – ŁÓDZKIE:
1. Weronika Marczuk
2. Grzegorz Matuszak
3. Zbigniew Krasiński
4. Jolanta Borzęcka
5. Tadeusz Karcz
6. Dorota Barbara Wojtczak
7. Tadeusz Rozpara
8. Anna Dębska
9. Paweł Dziemdziela
10. Michał Bąkiewicz

OKRĘG NR 7 – WIELKOPOLSKIE:
1. Krystyna Łybacka
2. Wiesław Andrzej Szczepański
3. Katarzyna Maria Kretkowska
4. Tadeusz Tomaszewski
5. Vanessa Małgorzata Kaczmarek-Lekki
6. Romuald Kazimierz Ajchler
7. Elżbieta Streker-Dembińska
8. Marek Leon Niedbała
9. Karolina Joanna Witkowska
10. Leszek Grzegorz Aleksandrzak

OKRĘG NR 8 – LUBELSKIE:
1. Jacek Czerniak
2. Kazimiera Goławska
3. Irena Kurzępa
4. Adam Olkowicz
5. Grzegorz Głowiński
6. Wacław Cichosz
7. Małgorzata Kowalewska
8. Adam Szymański
9. Rafał Stachura
10. Gertruda Miarowska

OKRĘG NR 9 – PODKARPACKIE:
1. Tomasz Kamiński
2. Barbara Wdowiasz
3. Janusz Konieczny
4. Krystyna Leśniak – Moczuk
5. Wojciech Domaradzki
6. Halina Warda
7. Bronisław Tofl
8. Daniel Kozdęba
9. Przemysław Jednacz
10. Anna Kowalska

OKRĘG NR 10 – ŚWIĘTOKRZYSKO-MAŁOPOLSKIE:
1. Joanna Senyszyn
2. Andrzej Szejna
3. Maciej Żurawski
4. Jerzy Jaskiernia
5. Sławomir Pietrzyk
6. Irena Romanowska
7. Franciszek Bernat
8. Jan Orkisz
9. Barbara Bartel
10. Dominika Biesiada

OKRĘG NR 11 – ŚLĄSKIE:
1. Adam Gierek
2. Marek Balt
3. Halina Sobańska
4. Andrzej Chwiluk
5. Marian Jarosz
6. Wanda Dańczak
7. Katarzyna Zapart
8. Marianna Zięba
9. Adam Widuch
10. Przemysław Koperski

OKRĘG NR 12 – DOLNOŚLĄSKO-OPOLSKIE
1. Lidia Geringer de Oedenberg
2. Adam Kępiński
3. Apolonia Klepacz
4. Mirosław Lubiński
5. Jolanta Piwcewicz
6. Wojciech Chadży
7. Alicja Janiec
8. Patrick Kibangou
9. Katarzyna Duda
10. Baniamin Noga

OKRĘG NR 13 – LUBUSKO-ZACHODNIOPOMORSKIE:
1. Bogusław Liberadzki
2. Joanna Agatowska
3. Tomasz Wontor
4. Dorota Chałat
5. Edward Fedko
6. Julia Holak
7. Izabela Kumur – Pilarczyk
8. Kazimierz Pańtak
9. Stanisław Wziątek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>